Kosmetické masáže

Kouzlo pečujícího doteku pro vaši krásu, jehož účinky poznáte doslova na vlastní kůži.

Jsme tu pro Vás

Nabízené služby

Masáž obličeje, krku a dekoltu
01

Masáž obličeje, krku a dekoltu

Celková kosmetická masáž zahrnuje jemnou péči o pokožku obličeje, krku a dekoltu. Jemná technika pomáhá uvolnit svaly v obličeji a zbavit pokožku stresu. Dochází ke stimulaci nervové soustavy, urychlení tkáňového metabolismu a lepšímu prokrvení pokožky. Procedura vede k uvolnění pórů, jemné exfoliaci a odvádění toxinů. Díky masáži se zlepšuje elasticita pleti, vyhlazují se jemné vrásky a zmírňují se otoky. Výsledkem je rozjasněná a krásná pleť a vaše dokonale odpočaté JÁ.

Jak ošetření probíhá?

Masáž probíhá v leže se zavřenýma očima. Dochází k jemné masáži pleti celého obličeje, krku a dekoltu. Při masáži jsou aplikovány speciální přípravky, v průběhu procedury můžete relaxovat.

Pro koho je ošetření vhodné?

Masáž rozjasňuje, vyhlazuje a uvolňuje pleť. Je vhodná pro všechny, kdo chtějí spojit příjemný zážitek s viditelným zkrášlením pokožky.

Ošetření očního okolí a mikromasáž
02

Ošetření očního okolí a mikromasáž

Jemná šetrná masáž očního okolí pomáhá redukovat nevzhledné linie vrásek. A nejen to. Zároveň podporuje vyplavení toxinů, zjemňuje váčky pod očima, snižuje únavu a napětí očí. Dochází ke zlepšení stavu obočí, které s věkem klesá, zvyšuje se pružnost pokožky a zmírňuje se viditelnost krevních cév. Výsledkem je rozzářená a zkrášlená pleť v okolí očí.

Jak ošetření probíhá?

Jemnou mikromasáží je stimulována citlivá kůže očního okolí. Při mikromasáži ležíte – a tak můžete odpočívat a vychutnávat si chvíli jen pro sebe.

Pro koho je ošetření vhodné?

Mikromasáž očního okolí je určena pro všechny, koho trápí unavené a namáhané oči, citlivá a stárnoucí pokožka v oblasti očního okolí, první vrásky, otoky a váčky pod očima. Ošetření se však raději vyhněte, pokud vás trápí nezahojené poranění či zánětlivé onemocnění očí. Kontraindikací jsou také nedávné operace očí a očního okolí.

Masáž Kabuki Brush
03

Masáž Kabuki Brush

Lymfatická masáž obličeje a dekoltu s použitím speciálních masážních Kabuki štětců  a aplikací výživových sér. Extra jemné Kabuki štětce mají antibakteriální štětiny, které precizně zapracují při masáži výživová séra hluboko do pokožky a jsou vhodné i pro citlivou pleť. Speciální technika tahu štětci pomáhá uvolnit lymfatické dráhy v obličeji a dekoltu, zbavit tak pokožku napětí a stresu. Pravidelnou masáží se tak nastartují lymfatické toky v tkáních a dochází ke stimulaci nervové soustavy, lepšímu prokrvení pokožky, zmírnění otoků a vyhlazují se tím i jemné vrásky. Výsledkem je pak rozzářená pleť bez známky napětí a stresu.

Jak ošetření probíhá?

Masáž probíhá vleže se zavřenýma očima. Dochází k intenzivní masáži pleti celého obličeje, krku a dekoltu. Při masáži jsou aplikována speciální výživová séra, po celou dobu procedury, můžete relaxovat.

Pro koho je ošetření vhodné?

Masáž je vhodná pro všechny, kdo trpí dennodenním stresem, únavou a otoky. Relaxace, uvolnění lymfy a výživa nastartují celkovou změnu vzhledu pleti. Masáž je vhodná pro všechny, co si chtějí udržet v dnešním stresovém prostředí zdravou a pružnou pleť.

Masáž Ella Relaxation
04

Masáž Ella Relaxation

Masáž obličeje, dekoltu a hlavy kombinuje Akupresuru s relaxačními technikami, které uvolňují pokožku. Jemná metoda pro vyvážení energie, podporuje odblokování nervových impulsů, přináší pohodu a relaxaci. Obličej a lebka jsou sídlem mnoha bodů a reflexních zón, masáží hlavy se uvolní mysl od emočního napětí. Tato stimulační masáž uvolní Váš organismus, rozjasní nejenom obličej, ale také i oči. Součástí masáže je aplikace Biocelulosové masky, která dodá svěží vzhled vaší pleti.

Jak ošetření probíhá?

Dochází k intenzivní masáži pleti celého obličeje, krku a dekoltu. Fáze Akupresury probíhá v oblasti obličeje a hlavy. V průběhu masáže se na pleť aplikuje hluboce výživová Biocelulosová maska, která plně zajistí pleti úplné uvolnění a následnou hydrataci. V průběhu procedury se celé tělo krásně uvolní a Vy můžete nerušeně relaxovat.

Pro koho je ošetření vhodné?

Masáž je vhodná pro každého, kdo je díky životním podmínkám ve velkém napětí a tenzi. Stres, sedavá zaměstnání, starosti, nedostatek spánku, ale také psychika. To vše se odráží na našich tvářích.

Kolik stojí krása?

Ceník služeb

Masáž obličeje, krku a dekoltu

40 min/ 290 Kč*

(Pokud není uvedeno v ceně balíčku)

Ošetření očního okolí a mikromasáž

Odlíčení, čištění pleti, masáž, aplikace alginátové masky

50 min/ 690 Kč*

Masáž Kabuki Brush

Lymfatická masáž obličeje a dekoltu, s aplikací výživových sér

60 min/ 490 Kč*

Masáž Ella Relaxation

Relaxační a Akupresurní masáž obličeje, dekoltu a hlavy s použitím Biocelulosové masky

60 min/ 690 Kč*

Ceny a čas jsou orientační, dle aktuálního stavu pleti.